Investiční zlato jako dárek s myšlenkou

7. 11. 2019

Rok se pomalu chýlí ke konci a lidé začínají pomalu vnímat blížící se Vánoce. Zlato můžete pořídit nejen pro sebe, ale můžete ho i věnovat. Darováním investičního slitku nedáváte pouze samotný kov, ale také myšlenku. Věnováním takového předmětu říkáme svým blízkým, že nám záleží na jejich budoucnosti.

Jako dárek z investiční zlata si můžete zvolit celé řady různých a velmi dobře prověřených produktů. Ať už se jedná o slitky různých gramáží či sběratelské mince nebo třeba také limitované dárkové sady.

Dobrým tipem na hodnotný a estetický dárek z investičního zlata může například být LEGENDARY GOLD RUSHES OF THE WORLD (Legendární zlaté horečky), jde o sadu šesti zlatých slitků ve špičkové kvalitě s motivy známých zlatých horeček ve světě. Sada obsahuje i přírodní zlatý nugget!

Tip na netradiční a luxusní dárek na Vánoce - dárková sada zlatých slitků na motivy LEGENDARY GOLD RUSHES OF THE WORLD (Legendární zlaté horečky).
Dárková sada zlatých slitků na motivy LEGENDARY GOLD RUSHES OF THE WORLD (Legendární zlaté horečky)

Motivy na zlatých slitcích:

 • Brazílie v roce 1963 (první opravdová horečka v 17. století, která trvala okolo 50 let),
 • Sibiř 1838 – 1839 (zlatá horečka podél řeky Jenisej),
 • Kalifornie 1848 – 1849 (světově nejznámější nález zlata přivedl do Kalifornie více než 300.000 zlatokopů z USA i ze zahraničí),
 • Austrálie v letech 1851, 1892 a 1893 (přestože jde o méně známou zlatou horečku než ostatní, australská horečka je významná nálezy největších nuggetů zlata v historii, vážících až 78 kg),
 • Jižní Dakota v USA 1876 (zlatá horečka začala v roce 1874, ale vrcholila v letech 1876 – 1877),
 • Aljaška v roce 1896 (zlatá horečka na Klondiku nebo v Yukonu proběhla v Kanadě poté, co zde bylo objeveno zlato na konci 19. století).
 • Sada je uložena v dárkové dřevěné etui s průhledným skleněným víkem, slitky jsou číslovány, včetně certifikátu.

  Náš obchodní partner IBIS InGold myslí i na to, aby dar hezky vypadal, a proto lze prostřednictvím e-shopu pořídit ke slitkům elegantní dárkové krabičky. Nebo dokonce luxusní dřevěný box pro vytvoření vlastního zlatého pokladu a elegantní dárkovou kartičku s vlastním textem.

  Pro podrobnější informace o možnostech netradičního a luxusního dárku kontaktujte naše poradce nebo nám zavolejte na infolinku +420 910 902 737 v pracovních dnech od 8:00 do 16:00. Rádi se vám poradíme.

  Aktuální cena zlata

  29. 9. 2020

  $1882.5219.1%YTD

  Je jen na vás, zda chcete blížící se situace využít ve svůj prospěch a případně své portfolio o další zlato rozšířit.

  Zlato a vývoj jeho ceny za posledních 20 let

  Ceny jsou v Amerických dolarech za trojskou unci.

  Ze světa cenných kovů

  Všechny články