Novým ředitelem divize KAPITOL Gold je od 1. března 2020 pan Robert Vlášek

16. 3. 2020

Tisková zpráva

Nový ředitel divize KAPITOL Gold, pan Robert Vlášek, s námi zahájil spolupráci již v únoru 2000. Díky velkému nasazení se vypracoval z pozice poradce přes vedoucího týmu, vedoucího obchodního zastoupení až na pozici vrchního ředitele.

V rámci jeho bohatých zkušeností z praxe, manažerským schopnostem a touhou posouvat věci neustále kupředu se prosadil na post člena Rady pro strategický rozvoj KAPITOLu a později zastával důležitý interní post předsedy Rady pro inovace a rozvoj.

Během své 20leté kariéry v KAPITOLu se podílel na mnoha projektech, z nichž část využíváme i v současné době.

Mezi jeho koníčky patřila numismatika a investice do cenných kovů, především pak do zlata. Během pár let své hobby přetavil v podnikání, které rozběhl nejen v České republice, ale především na zahraničních trzích, jako je Rakousko nebo Slovensko.

KAPITOL Gold má pro nové poradce unikátní podmínky, mezi které patří předplacené provize za prodejní výsledky v nadstandardní výši a jasně daná pravidla ve struktuře obchodní kariéry

V KAPITOLu jsme před pár lety viděli velkou příležitost vstoupit na trh s investicemi do cenných kovů. Zlato, stříbro či platina mají vynikající pověst a lidé k nim mají velice pozitivní vztah. Proto jsme se rozhodli spojit síly s Robertem Vláškem a využít jeho klíčových informací spolu s letitými zkušenostmi v oboru investic do zlata.

Po roce příprav, kdy jsme společně budovali obchodní, právní a marketingové podklady, jsme 1. července 2019 oficiálně spustili novou divizi KAPITOL Gold, aby mohli naši klienti lépe diverzifikovat svá investiční portfolia.

Robert Vlášek v rámci příprav projektu a následně v divizi působil jako ambasador celé obchodní struktury a hlavní školitel. Po osmi měsících ostrého provozu divize Gold, kdy jsme společně nastavili interní procesy, je nám velkou ctí ho představit v jeho nové roli ředitele, do které nastoupil 1. března 2020.

Nový ředitel sdělil své nejbližší plány: „Chci se zaměřit na rozjezd obchodní sítě, protože KAPITOL Gold má pro nové poradce unikátní podmínky, mezi které patří předplacené provize za prodejní výsledky v nadstandardní výši a jasně daná pravidla ve struktuře obchodní kariéry. Dále máme pro všechny zájemce o spolupráci komplexní vzdělávací systém, kde může každý účastník po zvládnutí zkoušky získat certifikát o absolvování školení.“

„Další velký projekt, který spustíme v divizi Gold během března, je speciální emise zlatých a stříbrných mincí v limitovaném počtu kusů. Jedná se raritu s vysokou sběratelskou hodnotou, protože KAPITOL bude první mezi finančně poradenskými společnostmi, který na český trh přijde s emisí vlastních mincí!“ vysvětlil Robert Vlášek, ředitel divize KAPITOL Gold.


Kdo je Bc. Robert Vlášek, MBA?

Robert Vlášek má 49 let a bydlí v Praze. Je ženatý a má dva syny.

Studoval na Vojenské vysoké technické škole a nastoupil službu jako voják z povolání. Později vystudoval bezpečnostně-právní obor na Policejní akademii České republiky a působil jako vyšetřovatel Obvodního úřadu vyšetřování Policie ČR. Absolvoval řadu odborných kurzů zaměřených na obchodní, manažerské a lektorské dovednosti.

Volný čas nejraději tráví se svou rodinou a výlety do přírody. Rád provozuje bojové sporty a mezi jeho další koníčky vedle zmíněné numismatiky patří také cestování, historie, filozofie a osobní rozvoj.


KAPITOL, a. s.

KAPITOL je společnost s 25letou historií ve svém oboru. Patří do významné finanční skupiny Vienna Insurance Group (VIG).  Stejně jako KAPITOL, patří do VIG také nejvýznamnější společnosti rakouského a českého trhu, jako jsou Wiener Städtische nebo Kooperativa. Akcionáře společnosti KAPITOL tvoří Kooperativa (70 % akcií) a zbývajících 30 % akcií vlastní rakouský LPV-HOLDING.

Díky spolupráci s předními pojišťovnami v ČR, finančním koncernem VIG, významnými bankovními domy a dalšími investičními partnery si KAPITOL zajistil zcela unikátní postavení na trhu finančního poradenství.

Aktuálně má KAPITOL přes 2 000 spolupracovníků na více než 50 pobočkách po celé České republice.

Aktuální cena zlata

14. 9. 2021

$1791.2

Je jen na vás, zda chcete blížící se situace využít ve svůj prospěch a případně své portfolio o další zlato rozšířit.

Zlato a vývoj jeho ceny za posledních 20 let

Ceny jsou v Amerických dolarech za trojskou unci.

Ze světa cenných kovů

Všechny články