KAPITOL Gold spouští e-shop na nákup zlata a stříbra

12. 8. 2020

Společnost KAPITOL skrz svoji divizi KAPITOL Gold, která se až doposud zabývala zprostředkováním investic do zlata, stříbra a platiny, spustila začátkem léta prodej vlastních sběratelských mincí. O měsíc později přichází s e-shopem, který je dalším krokem pro zlepšení a zkvalitnění služeb pro klienty i širokou veřejnost.

“Víme, že zlato, stříbro či platina, mají vynikající pověst a lidé k nim mají velice pozitivní vztah. Češi jen za rok 2019 nakoupili slitků a mincí investičního zlata v hodnotě přes dvě miliardy korun,” sdělil Ing. Michal Pobuda, předseda představenstva KAPITOLu.

“Dále jsme reagovali na potřeby a připomínky od našich klientů. Během jarní karantény mnohonásobně vzrostl zájem po investičních kovech a kvůli obavám z ekonomických dopadů koronavirové krize se dá očekávat, že ceny zlata a stříbra ještě vzrostou,” dodává pan Pobuda.

Nový e-shop na webu KAPITOL Gold bude zpočátku nabízet produkty od České mincovny, kde si každý zájemce může vybrat z široké nabídky investičních slitků a zajímavých sběratelských edic mincí či medailí.


KAPITOL, a. s.

KAPITOL je společnost s 25letou historií ve svém oboru. Patří do významné finanční skupiny Vienna Insurance Group (VIG).  Stejně jako KAPITOL, patří do VIG také nejvýznamnější společnosti rakouského a českého trhu, jako jsou Wiener Städtische nebo Kooperativa. Akcionáře společnosti KAPITOL tvoří Kooperativa (70 % akcií) a zbývajících 30 % akcií vlastní rakouský LPV-HOLDING.

Díky spolupráci s předními pojišťovnami v ČR, finančním koncernem VIG, významnými bankovními domy a dalšími investičními partnery si KAPITOL zajistil zcela unikátní postavení na trhu finančního poradenství.

Aktuálně má KAPITOL přes 2 000 spolupracovníků na více než 50 pobočkách po celé České republice.

Aktuální cena zlata

27. 6. 2022

$1828.15

Je jen na vás, zda chcete blížící se situace využít ve svůj prospěch a případně své portfolio o další zlato rozšířit.

Zlato a vývoj jeho ceny za posledních 20 let

Ceny jsou v Amerických dolarech za trojskou unci.

Ze světa cenných kovů

Všechny články